Код на продукта: 81200-99
180.00 g
1 Витамин C допринася за нормален енергиен метаболизъм и за нормална функция на имунната система. Витамин Е допринася за защита на клетките от оксидативен стрес.
Съставки: Броколи на прах (Brassica oleracea L. var. Italica), спанак на прах (Spinaciae oleracea), екстракт от ябълков пектин (Pyrus malus), калциев глюконат, бяло зеле на прах (Brassica oleracea var. capitata (L.) Alef f. alba), моркови на прах (Daucus carota), домати на прах (Solanum lycopersicum), инулин (от цикория), магнезиеви соли на лимонената киселина, натурален аромат, сгъстител: гума гуар, моринга на прах (Moringa oleifera)(4,7%), алфа-амилаза, лактаза, неутрална протеаза, липаза, целулаза, малтодекстрин, сок от ацерола на прах (Malpighia emarginata)(1,1%), L-аскорбинова киселина, DL-алфа-токоферилацетат, железен пирофосфат, подсладител: стевиол гликозид, цинков цитрат, ретинил ацетат, натриев селенат.
Препоръчителен прием: Разбъркайте 2 равни мерителни лъжички (6 г) прах в около 100 мл вода и консумирайте веднага.
LR LIFETAKT Cell Essence Food има натурален вкус на ябълка.
Указания за употреба: Да не се превишава препоръчаната доза за дневен прием. Хранителните добавки не са заместител на разнообразното и балансирано хранене. Да се съхранява на недостъпно за малки деца място.
Не се препоръчва за деца и бременни жени. Хора на терапия с антикуагуланти трябва да се консултират с лекар.
Указания за съхранение: Да се съхранява на хладно и сухо място. Винаги затваряйте плътно капака на кутията след употреба.
За информация относно състава и допълнителни характеристики на продукта, моля отворете прикачения файл!